Cjenici

Preuzmite cjenik

Aktualne cijene u CSV formatu.

Kozmetički proizvodi

Proizvod / uslugaCijenaSidrena cijena

EyeCare Concentrate

Šifra 231 · Dr Rimpler
Pakiranje: 15 ml
Barkod: 4031632939563
Dostupno
Cijena29,95 €
Sidrena cijena29,95 €17. 09. 2026.

EyeCare Cream

Šifra 233 · Dr Rimpler
Pakiranje: 15 ml
Barkod: 4031632935299
Dostupno
Cijena29,95 €
Sidrena cijena29,95 €17. 09. 2026.

Glowing Concentrate

Šifra 904 · Dr Rimpler
Pakiranje: 30 ml
Barkod: 4031632936784
Dostupno
Cijena36,95 €
Sidrena cijena36,95 €17. 09. 2026.

Lavander Body Butter

Šifra 914 · Dr Rimpler
Pakiranje: 250 ml
Barkod: 4031632946530
Dostupno
Cijena39,95 €159,80 € / l
Sidrena cijena39,95 €02. 05. 2025.

Puralina Cream

Šifra 915 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Barkod: 4031632950599
Dostupno
Cijena39,95 €799,00 € / l
Sidrena cijena39,95 €02. 05. 2025.

Pure Clear Cleanser

Šifra 212 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Barkod: 4031632940484
Dostupno
Cijena26,95 €134,75 € / l
Sidrena cijena26,95 €19. 05. 2026.

Pure Clear Tonic

Šifra 211 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Barkod: 4031632940460
Dostupno
Cijena26,95 €134,75 € / l
Sidrena cijena26,95 €17. 09. 2026.

Pure Hydra Cream Energy

Šifra 234 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Barkod: 4031632935176
Dostupno
Cijena39,95 €799,00 € / l
Sidrena cijena39,95 €17. 09. 2026.

Pure Hydra Cream Protect

Šifra 235 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Barkod: 4031632935138
Dostupno
Cijena49,95 €999,00 € / l
Sidrena cijena49,95 €17. 09. 2026.

Pure Sun Body Emulsion SPF50

Šifra 317 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Barkod: 4031632940279
Dostupno
Cijena44,95 €224,75 € / l
Sidrena cijena44,95 €19. 05. 2026.

Royal Finish Make up

Šifra 803 · Dr Rimpler
Pakiranje: 30 ml
Barkod: 4031632971006
Dostupno
Cijena38,95 €
Sidrena cijena38,95 €02. 05. 2025.

Sensitive Cleansing Gel

Šifra 222 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Dostupno
Cijena25,95 €129,75 € / l
Sidrena cijena25,95 €02. 05. 2025.

Xcelent Q10 Up Lift

Šifra 256 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Barkod: 4031632987052
Dostupno
Cijena49,95 €999,00 € / l
Sidrena cijena49,95 €02. 05. 2025.

Zen Flow All In One

Šifra 245 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Trenutačno nedostupno
Cijena54,95 €1.099,00 € / l
Sidrena cijena54,95 €19. 05. 2026.

Zen Flow Cleansing Gel

Šifra 242 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Barkod: 4031632939952
Dostupno
Cijena29,95 €149,75 € / l
Sidrena cijena29,95 €19. 05. 2026.

Zen Flow Protect Cream

Šifra 243 · Dr Rimpler
Pakiranje: 50 ml
Trenutačno nedostupno
Cijena49,95 €999,00 € / l
Sidrena cijena49,95 €19. 05. 2026.

Zen Flow Tonic

Šifra 241 · Dr Rimpler
Pakiranje: 200 ml
Barkod: 4031632939938
Dostupno
Cijena29,95 €149,75 € / l
Sidrena cijena29,95 €19. 05. 2026.

Kozmetičke usluge

Proizvod / uslugaCijenaSidrena cijena

Aparativni lifting tretman

Cijena100,00 €
Sidrena cijena100,00 €10. 09. 2026.

Aparativni tret. sa čiščenjem

Cijena70,00 €
Sidrena cijena70,00 €10. 09. 2026.

Bojanje obrva

Cijena5,00 €
Sidrena cijena5,00 €10. 09. 2026.

Bojanje trepavica

Cijena5,00 €
Sidrena cijena5,00 €10. 09. 2026.

Depilacija Potkoljenica

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Depilacija Ruku

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Egipatska Brazilka

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Egipatska depil + prepone

Cijena70,00 €
Sidrena cijena70,00 €10. 09. 2026.

Egipatska Nausnice

Cijena5,00 €
Sidrena cijena5,00 €10. 09. 2026.

Egipatska Pazuha

Cijena15,00 €
Sidrena cijena15,00 €10. 09. 2026.

Egipatska Prepone

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Epilacija Obrva

Cijena5,00 €
Sidrena cijena5,00 €10. 09. 2026.

Lift Exspress

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Mezoterapija lica

Cijena60,00 €
Sidrena cijena60,00 €10. 09. 2026.

Mikro + Mezo

Cijena100,00 €
Sidrena cijena100,00 €10. 09. 2026.

Mikrodermoabrazija

Cijena70,00 €
Sidrena cijena70,00 €10. 09. 2026.

OxyGeneo tretman

Cijena70,00 €
Sidrena cijena70,00 €10. 09. 2026.

Pregled i savjet

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Regeneracija lica

Cijena80,00 €
Sidrena cijena80,00 €10. 09. 2026.

Tretman lica sa čiščenjem

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Tretman lica za muškarce

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Tretmani lica sa AHA kiselinama

Cijena30,00 €
Sidrena cijena30,00 €10. 09. 2026.

Vitamina C njega lica

Cijena70,00 €
Sidrena cijena70,00 €10. 09. 2026.

Vrtne usluge

Proizvod / uslugaCijenaSidrena cijena

Košnja

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Odvoz otpada

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Okopavanje oko biljaka

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Orezivanje i oblikovanje drveća ili grmlja

Cijena40,00 €
Sidrena cijena40,00 €10. 09. 2026.

Prehrana bilja

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Programiranje sustava navodnjavanja

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Prskanje herbicidom parking

Cijena20,00 €
Sidrena cijena20,00 €10. 09. 2026.

Ručno čupanje trave

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Ukopavanje sustava navodnjavanja

Cijena100,00 €
Sidrena cijena100,00 €10. 09. 2026.

Zaštita citrusa herbicidom

Cijena50,00 €
Sidrena cijena50,00 €10. 09. 2026.

Sve cijene izražene su u eurima. Sidrena cijena prikazuje cijenu na navedenom referentnom datumu. Za nove proizvode i usluge to je datum prve ponude.

Arhiva cjenika

Prethodne verzije dostupne su najmanje 30 dana nakon zamjene.